Kancelaria

Kancelaria radcy prawnego Dariusza Sassa współpracuje z Kancelariami ze Szczecina i Gorzowa Wielkopolskiego. Naszym priorytetem jest zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego Klienta. Potrzeby naszych klientów są dla nas najważniejsze - cechuje nas dyspozycyjność i elastyczny czas pracy.
 
Kancelaria radcy prawnego Dariusza Sassa oferuje Państwu szeroki zakres usług w wielu dziedzinach prawa zapewniając kompleksową oraz profesjonalną obsługę prawną zarówno klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych, poprzez wskazywanie najlepszych dla nich rozwiązań.
 
Oferujemy Państwu nasze doświadczenie, zaangażowanie, rzetelną pomoc prawną i gruntowną wiedzę prawniczą. W Naszej Kancelarii tradycyjne wartości prawnicze łączą się ze świeżością spojrzenia na zagadnienia prawne i rozstrzygane problemy naszych Klientów. Obsługa prawna jest realizowana nie tylko sprawnie, ale i rzetelnie, dzięki rzeczowemu oraz konkretnemu podejściu do każdej kwestii będącej przedmiotem zlecenia. Wykazujemy pełne zaangażowanie, kreatywność i efektywność. Szczególnie dbamy o zachowanie poufności i tajemnicy zawodowej, gdyż Klienci powierzają nam zarówno swoje sprawy finansowe, jak i osobiste. Zapewniamy dyskrecję oraz otwartość na Państwa potrzeby.
 
Zapraszamy do współpracy!
 
Radca Prawny
Dariusz Sass